Google CSS partner - čo to je a ako znížiť náklady až o 20 % - KREJTA

Blog > PPC

Čo je to CSS partner a načo je dobrý?

Počuli ste o Google CSS partnerstve a neviete, o čo ide?

Či ste nováčikovia alebo nie, náš úvodný sprievodca pre Google CSS vám pomôže prejsť zložitým vysvetľovaním a taktiež sa dozviete, ako vám takáto spolupráca môže pomôcť osloviť viac ľudí a zvýšiť predaj bez toho, aby to ovplyvnilo vaše súčasné náklady na reklamu.

Čo je to Google CSS program?

Skratka CSS znamená Comparison Shopping Services alebo porovnávače tovaru. Je to zľavový program, vďaka ktoréme budete môcť inzerovať vaše produkty na Googli až o 20 % lacnejšie. Prináša vám efektívnejšie spojenie s kupujúcimi prostredníctvom reklám v Google nákupoch.

Ako sa to vlastne prejaví? Okrem toho, že ušetríte na CPC (cost per click), vám partner poskytne priestor pre zobrazovanie vašich produktov v porovnávači cien. Zmenu môžete spoznať tak, že namiesto “Z webu Google” je tam priamo uvedený CSS partner napríklad “Product Caster”.

CSS partner

Pre koho je spolupráca s CSS partnerom vhodná?

Táto spolupráca nie je nijako obmedzená, takže zapojiť sa môže ktokoľvek. My ale odporúčame spoluprácu od mesačných výdavkov na reklamu  6 000 € a vyššie, aby sa výsledok oplatil. Samozrejme, čím vyššie sú vaše výdavky, tým vyššiu čiastku ušetríte.

Prečo si zvoliť spoluprácu s CSS partnerom?

Spolupráca s CSS partnerom či prípadne s nami vám predovšetkým prinesie už spomínané zníženie nákladov vďaka nižšiemu CPC. Znamená to, že za rovnakú cenu získate viac preklikov a zvýšite tak výkonnosť vašej reklamy. Vďaka tomu získate veľkú výhodu oproti konkurencii.

Ktoré krajiny si môžu uplatniť túto zľavu?

S CSS partnerom môžete dokopy inzerovať v 21 krajinách, a to v :Belgicku, Českej republike, Dánsku, Fínsku, Francúzsku, Írsku, Taliansku, Maďarsku, Nemecku, Holandsku, Nórsku, Poľsku, Portugalsku, Rakúsku, Rumunsku, Grécku, Slovensku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku a Veľkej Británii.

Proč Google CSS program vůbec vznikl? Prečo vôbec Google CSS program vznikol?

V roku 2017 udelila Európska komisia spoločnosti Google pokutu vo výške 2,42 miliardy eur za nevhodné správanie na trhu. Dôvodom tejto pokuty bolo, že Google neumožnil vstup iným porovnávačom cien do reklamy v Shopping Ads.

Aby sa Google vyhol ďalšej pokute, založil CSS alebo Comparison Shopping Service program. Tým umožnil aj iným cenovým porovnávačom, aby sa mohli zapojiť za zvýhodnenú cenu. Vďaka tomu už neporušuje žiadne pravidlá.

Ako naviazať takúto spoluprácu a prečo práve s nami?

Vďaka tomu, že sa v tom dobre orientujeme, sa môžete spoľahnúť na naše odborné znalosti s Google CSS. Náš skúsený tím vám ponúkne plnú podporu, vďaka ktorej nebudete musieť robiť nič. Stačí vyplniť náš kontaktný formulár, a potom už za vás budeme bojovať my.

Začnite ihneď a zatočte s vašou konkurenciou!

Nútim stroje pracovať pre svoje sebecké účely, resp. programujem. Mojou najsilnejšou doménou sú weby. Pomaly prenikám aj do sveta mobilných aplikácií, umelej inteligencie a podobných záležitostí modernej doby. Keď nekódim, tak si väčšinou niečo čítam, meditujem, premýšľam nad zmyslom existencie alebo som stratený vo virtuálnom svete.

Chcete vybojovať
viac objednávok?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^