Encounter - KREJTA

Prípadová štúdia:

Tvorba informačného systému pre JAMU a medzinárodný festival divadelných škol – Encounter

Detail projektu:

Janáčkova akademie múzických umění (JAMU) každoročne organizuje medzinárodný festival divadelných škôl, ktorého cieľom je predávanie skúseností a poznatkov medzi divadelnými školami. Túto možnosť už dlhé roky využívajú stovky študentov a pedagógov. Festival takéhoto kalibru bezpodmienečne potrebuje jedinečný informačný systém, ktorý zúčastneným stranám poskytne všetky dôležité informácie. Ako to dopadlo? Tu sa môžete pozrieť na realizáciu.

Služby projektu:

Vyladená prezentácia festivalu

Webové stránky festivalu by nemali pôsobiť zložito. Na prvý pohľad sa musí jednať o jednoduchú štruktúru, ktorá umožní užívateľom nájsť v čo najkratšom čase to, čo potrebujú. Nezáleží na tom, či sa jedná o nákup vstupeniek, zistenie programu alebo prehľadu vystúpení. Všetky informácie musia byť presne tam, kde ich užívatelia čakajú.

Jednoduchá správa divadelných súborov

Veľkú časť informačného systému tvorí práca so súbormi. Každý z divadelných súborov má svoj vlastný harmonogram vystúpení. Aby sme užívateľom uľahčili hľadanie v časoch vystúpení ich obľúbených divadelných súborov, pridali sme k informáciám o danom súbor tiež prehľadný harmonogram pre rýchlejšiu orientáciu.

Prehľadný kalendár s programom

Ak hľadáte predstavenie, na ktoré sa najviac tešíte, nechcete zbytočne strácať čas vyhľadávaním. Chcete získať tie najdôležitejšie informácie rýchlo a prehľadne na jednom mieste. K tomu slúži stručný program so všetkým, čo potrebujete vedieť.

Chcete vybojovať
viac objednávok?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^