Rada ako na zvýšenie návštevnosti stránok | KREJTA online agentúra

Máte web a potrebujete
zvýšiť návštevnosť?
Pomôžeme vám

zvýšenie návštevnosti

Doba, kedy stačilo vytvoriť webové stránky alebo e-shop a zákazníci sa k vám len hrnuli je dávno preč. Na internete vládne obrovská konkurencia a len tí, ktorí využívajú potenciál internetu naplno, uspejú. Preto pomáhame firmám a spoločnostiam prilákať návštevníkov a premeniť ich na lojálnych zákazníkov.

Konzultácia zdarma

Ako zvýšime návštevnosť?

Pomocou správne zvolenej taktiky prilákame na web množstvo potencionálnych zákazníkov. Napríklad pomocou PPC reklamy (platíte za klik), vás ľudia nájdu v momente, kedy službu alebo produkt hľadajú a sú pripravení nakúpiť. SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) vám pomôže, aby si vás klienti našli a vy tak za nich neplatíte.

Sociálnymi sieťami dokážeme osloviť publikum podľa záujmu, ale predovšetkým budujeme lojálnu komunitu. S využitím copywritingu a videoprodukcie vytvárame obsah, ktorý každého upúta a ten potom ďalej zdieľa medzi známymi a kamarátmi. Kombináciou všetkých dostupných médií môžeme nie len zvýšiť návštevnosť, ale aj ľahšie premeniť návštěvníka v zákazníka.

Čím viac ľudí vás vidí,
tím viac z nich oslovíte

zvýšenie návštevnosti, prečo

Viete, koľko percent ľudí na vašej stránky reálne prevedie nákup alebo splní vami stanovený cieľ? Na základe tejto informácie vieme určiť, aký zisk vám môže väčšia návštevnosť priniesť. Ale pozor, nie je návštevník ako návštevník. Preto sa snažíme privádzať čo najrelevantnejšie publikum. Dokážeme nastaviť stratégiu tak, aby sme tieto ciele splnili.

Konzultácia zdarma

Chcete vybojovať
viac objednávok?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^