Videoprodukcia, ktorá si vás získa. Jednoduché 3 tipy ako na to | KREJTA

Videoprodukcia,
ktorá osloví
nových zákazníkov?
Pomôžeme Vám

videoprodukcia

Video je jedným z najsilnejších nástrojov marketingu. Pomocou videa dokážeme rýchlo a efektívne predať emócie, zaujať a osloviť nových potencionálnych zákazníkov. Tým dokážeme v krátkom čase zdieľať množstvo informácií, ktoré ich presvedčia prečo si vybrať vás pred konkurenciou.

Konzultácia zdarma

Produktové video môže zvýšiť predaje až o 144% (Neil Patel, 2017)

Význam videa v obsahovom marketingu rok od roku rastie. Návštevnosť videí do roku 2021 stúpne na 82% z celkovej zákazníckej návštevnosti. Preto je dôležité nezaspať dobu a naskočiť na vlak pred tým, ako vám utečie.

Väčšina informácií, ktoré vnímame sú vizuálne a tieto informácie spracovávame až 60 000 – krát rýchlejšie ako text. Jedna fotka povie viac ako 1000 slov a pomocou 1 minúty videa ich dokážeme predať až 1,8 milióna. Preto je video ideálnym nástrojom na zvýšenie konverzií.

Zdieľajte príbeh
vašej značky

príbeh, videoprodukcia

Príbehom zdieľame hodnoty a prenášame emócie. Každý z nás má príbeh, ktorý je zaujímavý a záleží len na nás, ako ho zákazníkom predávame. Tí sa s ním potom môžu podeliť so svojimi známymi. Preto je to jedna z možností, ako poukázať na svoju odlišnosť a výnimočnosť.

Konzultácia zdarma

Pripomeňte si
úspešné momenty

udalosť, videoprodukcia

Organizujete zaujímavú udalosť, ktorá má veľký úspech? Dajte o tom vedieť taktiež online. Ukážte všetkým, ako sa udalosť vydarila, prilákajte nových zákazníkov a zvýšte povedomie o vašej značke. Správnym nastavením kampane dokážete osloviť ľudí, ktorí vás zatiaľ nepoznajú.

Naučte sa, ako službu
alebo produkt použiť

použitie, videoprodukcia

Podľa štatistík po videní videa máme o 85% vyššiu pravdepodobnosť, že produkt alebo službu kúpime a na stránkach, ktoré majú video strávime dvakrát toľko času. Preto je dôležité, aby sme video produkciu tiež zahrnuli do obsahovej stratégie.

Konzultácia zdarma
^