Redesign prezentácie informačného systému TaxEdit | KREJTA

Prípadová štúdia:

Redesign prezentácie informačného systému TaxEdit

Detail projektu:

Spoločnosť Konzulta a.s. nás oslovila s prosbou o pretvorenie stávajúcej webovej prezentácie informačného systému TaxEdit, ktorý pomáha a urýchľuje správu daní v Čechách a na Slovensku. Pozrite sa, ako sa nám to podarilo.

Služby projektu:

Dôležité je držať krok s dobou

redesign webu responzívne zobrazenie

Stará verzia webu

web pred redesignom

Nová verzia webu

Zobrazenie responzívne webové stránky redesign

Nechajte zákazníka vybrať si, čo potrebuje

Jednou zo zásadných častí webu bolo vytvoriť štruktúru, ktorá by bola pre užívateľov systému jednoduchá a v ktorej by sa rýchlo zorientovali. K tomu nám dopomohla analýza kľúčových slov, ktorá nám prezradila, ako nazvať jednotlivé moduly systému, aby boli pre návštevníkov intuitívne a taktiež jednoducho dostupné cez vyhľadávače.

Zobrazenie responzívnej webovej stránky tablet

Jasné vymedzenie cieľových skupín

Vymedziť si pre koho je služba alebo produkt určená je jedným zo základných krokov úspešnej prezentácie. V momente, keď máte určené zákaznícke skupiny, je potrebné, aby sa zákazníci v nich našli. Táto informácia dopomáha potencionálnym návštevníkom identifikovať, že sa nachádzajú na správnom mieste.

Redesign tablet cieľové skupiny

Odpovieme na otázky ešte skôr, ako sa zákazníci spýtajú

Redesign FAQ monitor

Systém pre správu školení na mieru

Pre užívateľov systému je veľkým bonusom to, že spoločnosť organizuje pravidelné školenia zamerané na obsluhu systému. Preto bolo nutné do systému zapracovať systém školení, ktorý bude jednoduchý na obsluhu ako pre zákazníkov tak pre samotných administrátorov školení. Samozrejmosťou bolo overovanie platných zákazníkov cez API rozhranie systému, e-mailové notifikácie, správa školení a ďalšie náležitosti pre uľahčenie práce s užívateľmi.

Systém pro správu školení

Referencia zákazníka

Miestopredseda predstavenstva

551

Krejta solutions s.r.o.

Na stejné adrese jako společnost Konzulta Brno a.s. sídlí i společnost KREJTA solutions s.r.o., kterou tvoří tým mladých lidí. Po přečtení referencí na stránkách KREJTY jsme se na ně obrátili s požadavkem redesignu prezentace daňového informačního software TaxEdit. Byla to dobrá volba. Spolupráce se vyznačovala konstruktivním a flexibilním přístupem – od analýzy až po realizaci. A to všechno za dodržení termínů i ceny. Rozhodně mohu doporučit.

Chcete vybojovať
viac objednávok?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^