Tvorba Eshopu pre Newyorskú investičnú Galériu | KREJTA

Prípadová štúdia:

Tvorba e-shopu pre Newyorskú investičnú galériu

Detail projektu:

Spoločnosť ArtInvestment sa venuje obchodu s investičným umením v Spojených štátoch amerických s hlavným zastúpením v New Yorku. Jedného dňa nás kontaktoval riaditeľ tejto spoločnosti, Petr Zahraj, s prosbou o vytvorenie Eshopu a novej identity pre ich galériu.

Služby projektu:

Nechať vyniknúť skutočných umelcov

Responzivný Eshop

Prostý webdesign

Pri návrhu sme sa riadili pravidlom v jednoduchosti je krása. Všetky obrazy od umelcov sú nádherné farebné diela, ktoré sme chceli nechať vyniknúť. Preto sa všetky prvky webu nesú prevažne v čiernej a bielej farbe, ktoré sú doplnené o odtiene týchto diel.

Tvorba designu Eshopu

Rýchla orientácia

Spoločnosť ArtInvestment sa pýši spoluprácou s viacerými svetovými umelcami. Bolo pre nás preto dôležité, aby si na stránke každý dokázal zvoliť svojho obľúbeného autora, do ktorého zainvestuje svoje financie. ArtInvestment je dnes online galériou, v ktorej nájdete a jednoducho vyfiltrujete obraz, ktorého cenová ponuka vás zaujíma.

Tvorba stránky autora

Príbeh predáva a v umení to platí dvojnásobne

Dôvod, prečo sa autori stávajú slávnymi je najmä vďaka ich životnému príbehu a skúsenostiam. Preto autobiografická stránka autorov je jednou z prvých vecí, ktoré chceme návštevníkom ukázať. Keď vedia, čo chcel autor vyjadriť, je jednoduchšie si dielo zamilovať.

Produktová stránka

Tvorba loga a vizuálnej identity

Vizualna identita eshopu
Logo na obchode
Tvorba magazínu
tvorba loga pre galériu

Referencia zákazníka

Petr Zahraj

CEO ARTinvest

551

Krejta solutions s.r.o.

S Krejta solutions s.r.o. mám jen skvělé zkušenosti. S firmou spolupracuji již delší dobu a vždy vše dopadlo dle mých představ. Oceňuji především jejich kreativní přístup a nápady na řešení jak technických, tak designových změn a požadavků. Komunikace byla vždy skvělá, změny a veškeré požadavky provádějí ihned a bez zbytečného čekání. Vždy se snaží vyjít vstříc a najít nejlepší možnou cestu k dosažení daného cíle. Díky všem těmto faktorům máme výbornou odezvu na stránky od našich newyorkských klientů. Jsou přehledné, rychlé a fungují skvěle. Spolupráci s Krejta solutions s.r.o můžu jen doporučit, nešlápnete s nimi nikdy vedle. Moc děkuji za spolupráci.

Chcete vybojovať
viac objednávok?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^