Tvorba nejúspešnejšieho fitness webu na Slovensku Fitclan | KREJTA

Prípadová štúdia:

Fitclan – tvorba najúspešnejšieho fitness webu na Slovensku

Detail projektu:

Fitclan je online magazín o fitness a zdravom životnom štýle, ktorý pomáha čitateľom v tom, aby dosiahli svoje vysnené výsledky. Zakladateľ Fitclanu, Simon, nás oslovil s prosbou o vytvorenie platformy, pomocou ktorej bude môcť rýchlo, jednoducho a prehľadne doručiť obsah svojim fanúšikom.

Služby projektu:

Kvalitný obsah je základom úspechu

Tvorba responzívneho webu

Ukázať to najdôležitejšie

Po príchode návštevníka na web máme maximálne 5 sekúnd na to, aby sme ho zaujali. Pokiaľ sa tak nestane, odchádza inam. Preto je dôležité návštevníkom ukázať najlepšie a najobľúbenejšie články, hneď na začiatku ich cesty po webe.

Tvorba webovej stránky

Navigovať smerom k cieľu

Cieľom väčšiny návštevníkov fitness webov je dosiahnuť ich vysnenú postavu či životný štýl. Preto je nevyhnutné zobraziť ľuďom možnosť odborných služieb, ktoré poskytujú skúsení tréneri Fitclanu v oblasti stravovania alebo prípravy tréningových plánov.

Responzívne zobrazenie webu

Viac ako 84% návštevnosti je tvorených telefónmi alebo tabletmi

Telefóny sú bežnou každodennou súčasťou našich životov. A práve preto tvorba webu pre mobilné zariadenie musí byť samozrejmosťou. V prípade spoločnosti Fitclan, je dokonca počet zobrazení v mobilných telefónoch vysoko nad ostatnými zariadeniami. Všeobecne tento trend stúpa a v budúcnosti sa tak stane veľmi obľúbeným a najviac využívaným.

Online komunitu bez Offlinu nevybudujete

Referencie na webe

Foto-reporty pre tých, ktorí tam neboli

Fitclan semináre tvoria významnú časť celej značky a sú čím ďalej, tým viac obľúbené. Preto je dôležité ukázať fanúšikom atmosféru eventov vo vlastnej sekcii, kde ich môžu mať všetci pohromade.

Recenzie na webe

Referencie od tých, ktorí to zažili

V prípade, kedy užívateľ zvažuje využiť služby, navštíviť udalosť alebo kúpiť si produkt, nám referencie pomáhajú k rozhodnutiu zákazníka. Je veľmi dôležité zobraziť referencie zákazníkov, ktorí už naše služby využívajú, aby sme urýchlili rozhodovanie ostatných.

Tvorba Eshopu pro fanúšikovskú základňu

Produktové stránky Eshopu

Referencia zákazníka

Simon Kopunec

Zakladatel

551

Krejta solutions s.r.o.

S KREJTA solutions s.r.o. spolupracujem približne rok (webové stránky) a zatiaľ hodnotím spoluprácu ako veľmi pozitívnu a príjemnú. Technicky a dizajnovo vždy došlo ku spoločnému prepojeniu myšlienok v rámci výsledku, a tak boli riešenia dopracované ku mojej spokojnosti 🙂 Komunikácia je super, zapracovanie požadovaných zmien či noviniek na webe veľmi rýchle a pri nečakaných problémoch/bugoch sa takisto všetko vyriešilo z ich strany promptne. Verím, že to bude takto i naďalej, zatiaľ som veľmi spokojný a ďakujem. Ak by sa ma niekto pýtal, či mu môžem niekoho odporučiť v rámci tejto sféry, s čistým svedomím môžem povedať Krejtu 🙂

Chcete vybojovať
viac objednávok?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^