PPC audit pre efektívne PPC kampane | Krejta.cz

Vyšší výkon PPC reklamy za nižšie náklady? Stavte na PPC audit

Neutrácajte zbytočne peniaze za neefektívne PPC kampane. S PPC auditom znížite náklady na inzerciu a získate viac zákazníkov. Pomôžeme vám s ním.

PPC audit je pre efektívne kampane nevyhnutnosťou

Je vaša PPC reklama dostatočne efektívna? Neplatíte príliš veľa peňazí za konverziu malého množstva zákazníkov? Priali by ste si vyšší výkon a lepšie výsledky PPC reklamy?

Auditom vašich PPC kampaní zistíme ich nedostatky, nevyužitý potenciál a zaistíme optimalizáciu vo všetkých možných ohľadoch. Odhalíme aktuálne aj dlhodobé chyby a pomôžeme vám ich napraviť.

PPC audit je vhodný pre podnikateľov, majiteľov e-shopov a iné organizácie – či už tie, ktoré si svoje kampane spravujú sami, alebo využívajú externé služby. Pokiaľ vaše kampane nejdú naplno, PPC audit je pre vás ako stvorený.

Chybne nastavené merania

Nedostatočne pokryté kľúčové slová

Nepresné zacielenie na zákazníkov

Zle nastavené ceny alebo rozpočet

Nevhodná štruktúra celých kampaní

Neaktuálnosť informácií či produktov

Nefunkčný remarketing

A ďalšie…

1

Spoznáme sa navzájom

Zoznámime sa s vami, vašim produktom aj tým, čo vás trápi. Zistíme, ako vám môžeme pomôcť, a dohodneme sa na ďalšom postupe. A ak si podáme ruky, obratom sa pustíme do práce.

2

Analyzujeme vaše kampane

Naši PPC špecialisti preskúmajú vaše PPC kampane. Individuálne, nezaujato, do hĺbky a do posledného detailu. Skontrolujú ich nastavenie a odhalia všetky chyby, slabé miesta aj nevyužitý potenciál.

3

Poradíme vám tie najlepšie riešenia

Predstavíme vám nie len zoznam všetkých nedostatkov vašich PPC kampaní, ale taktiež vám poradíme konkrétne odporúčania na ich nápravu a zlepšenie výkonu. Dáme si záležať, aby ste zo svojich kampaní mohli vytiahnuť maximum.

4

Zostaneme s vami v kontakte

PPC auditom naša spolupráca končiť nemusí. Naopak! Pokiaľ si budete priať, zaistíme pre vás aj ďalšie služby – nielen v oblasti PPC kampaní, ale aj sociálnych sietí, SEO, video marketingu a ďalších. Pomôžeme vám zviditeľniť váš brand a taktiež vybojovať čo najviac objednávok.

Optimalizujte svoje PPC kampane s pomocou dôkladného auditu od nás

Optimalizujte svoje PPC kampane a dosahujte lepšie výsledky vďaka PPC auditu. Naši špecialisti pre vás spracujú individuálnu analýzu PPC kampaní a poradia vám konkrétne odporúčania k zvýšeniu ich efektivity. Nájdu všetky chyby a priestor na zlepšenie tak, aby ste získavali viac zákazníkov za menej peňazí.

Neutrácajte peniaze zbytočne. Optimalizujte svoje kampane s PPC auditom. Kontaktujte nás a inzerujte efektívne!

Objednať PPC audit zadarmo!

Meno je povinné.
Telefón je povinný.
Telefón je nevalidný.
Email je povinný.
Email je nevalidní.
Tento web je chráněn službou reCAPTCHA.
Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak


^