Printline - KREJTA

Prípadová štúdia:

Tvorba webovej prezentácie pre alternatívne náplne PrintLine

Detail projektu:

PrintLine ponúka širokú škálu alternatívnych tonerov do tlačiarní, vyrábaných z recyklovaných súčiastok, ktoré šetria životné prostredie a sú podstatne lacnejšie ako originály. Vytvoriť webovú prezentáciu, ktorá poskytne zákazníkom dôležité informácie a uľahčí im výber alternatívnej náplne do ich tlačiarne, nebol pre nás žiadny problém. Chcete sa presvedčiť? Pozrite sa na to tu.

Služby projektu:

Na mieru robená webová prezentácia

Webové stránky programujeme všetkým klientom na mieru a ani v tomto prípade sa nejednalo o výnimku. Základom bolo uľahčiť zákazníkom PrintLine zistenie, či je ich tlačiareň kompatibilná s alternatívnymi tonermi. Z toho dôvodu je konfigurátor umiestnení hneď na prvej úvodnej stránke a užívateľ nemusí zložito vyhľadávať dodatočné informácie, ale môže ísť rovno na vec.

Stará webová prezentácia

Nová webová prezentácia

Tri kroky k výberu produktu

Vyplnením konfigurátoru a zistenie kompatibility tlačiarne s tonermi je pre PrintLine čiastkovým konverzným krokom. Práve preto je konfigurátor naprogramovaný tak, aby ho zvládol vyplniť každý. Stačí zadať tri parametre tlačiarne – značku, radu, model a zoznam kompatibilných alternatívnych tonerov s vašou tlačiarňou je na svete.

Pre funkčnosť tejto pomôcky bolo nutné prepojiť XML feedy produktov a XML feedy tlačiarní z dvoch rôznych zdrojov. To umožnilo zobrazenie jednotlivých tonerov po výbere tlačiarne.

Vysypte na zákazníka vaše najväčšie výhody

Má vaša spoločnosť alebo produkt množstvo výhod? Nehanbite sa za nich. Potenciálneho zákazníka musíte presvedčiť o tom, že ste lepší ako konkurencia. Ste lacnejší? Kvalitnejší? Sú vaše produkty dlhodobo testované? Máte iné eso v rukáve? Vysypte na zákazníka vaše najväčšie výhody a presvedčte ho o tom, že ste tá správna voľba.

Reference zákazníka

Monika Havelková

Marketingový špecialista

551

Krejta solutions s.r.o.

U společnosti Krejta solutions oceňuji především užitečné nápady a řešení na míru s nimiž přichází, její profesionální přístup, který je zkombinovaný s lidskostí, vstřícností a ochotou. Díky této unikátní vyváženosti jsme u agentury Krejta solutions s.r.o. našli ideálního partnera, který splnil všechna naše očekávání.

Chcete vybojovať
viac objednávok?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^